Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slovenské rebríčky 1.7.2007 Najmladší Žiaci

30. 7. 2007

 Slovenské rebríčky 1.7.2007

 Najmladší žiaci

 

21.6.2007

 
 Základná databáza dosiahnutých výsledkov (1.7.2006 - 30.6.2007)
 
  1  VLAČUŠKA Patrik     1996   333.67   Nové Zámky
2 GAŠPARÍK Martin 1996 330.00 ŠKST Topvar Topoľčany
3 BUČKO Róbert 1996 290.00 ŠKST Topvar Topoľčany
4 PÉTER Ingemar 1996 259.03 Lučenec
5 JACKANIČ Dávid 1996 222.85 Vranov n.T.
6 DUBEC Tomáš 1996 209.53 ZŠ Karpatská Svidník
7 VALUCH Alexander 1996 191.11 K.N.Mesto
8 MAGDZIAK Dárius 1996 162.23 ZŠ Karpatská Svidník
9 RABARA Marcel 1996 154.28 Bricon Trnava
10 TURČEK Peter 1996 149.13 Mostex Rača
11 KOŠŤÁL Martin 1996 137.66 Ivánka pri Dunaji
12 JÓBA Dominik 1996 134.26 Nové Zámky
13 ČAPKOVIČ Boris 1996 123.91 Bricon Trnava
14 KOLENČÍK Martin 1996 120.51 Námestovo
15 KOPÁNYI Tomáš 1997 109.93 Nové Zámky
16 ROBA Matúš 1997 106.51 Imuna Šar.Michaľany
17 PRUŽINEC Richard 1996 106.50 Pov.cukor Trenč.Teplá
18 POĽA Jakub 1996 97.15 Ďurkov
19 FÁBIK Lukáš 1996 95.35 ŠKST Topvar Topoľčany
20 GUT Šimon 1996 90.37 Vranov n.T.
21 KOVÁR Jakub 1996 90.22 MSK Malacky
22 BRAT Adam 1998 88.00 Pezinok
23 ŠEVEC Jakub 1999 88.00 K.N.Mesto
24 VANCÁK Vladislav 1996 84.40 Ďurkov
25 POPOVIČ Alexander 1997 80.57 Kežmarok
26 PAVLÍK Michael 1999 76.57 ZŠ Martinská Žilina
27 BUČKO Patrik 2000 73.50 ŠKST Topvar Topoľčany
28 DVOŘÁK Jakub 1996 71.09 Zvolen
29 PÉTER Nicolas 1998 70.75 Lučenec
30 TORIŠKA František 1997 69.50 ŠKST Topvar Topoľčany
31 HARABIN Matej 1997 69.25 Kežmarok
32 GOMBÍK Jakub 1998 69.25 Imuna Šar.Michaľany
33 KOŠICKÝ Eduard 1996 66.98 Pezinok
34 PAPCÚN Daniel 1996 58.40 Valaliky
35 VIZINA Damián 1997 55.47 Karlova Ves
36 HARHOVSKÝ Ján 1997 53.67 ZŠ Karpatská Svidník
37 KURTULÍK Samuel 1996 52.45 Oravan Námestovo
38 ŠTEFANOVIČ Juraj 1996 51.05 Martin
39 MIŠÍK Marek 1997 46.09 Nová Baňa/Podlužany
40 BARTAL Mário 1997 42.42 Propria Kúty
41 KULA Ladislav 1997 42.00 HCH Čadca
42 KADLEČÍK Tomáš 1997 41.53 Ivánka pri Dunaji
43 HIĽOVSKÝ Adam 1998 41.36 Poproč
44 PALENČÍK Gabriel 1996 41.36 Vyšný Žipov
45 ČEREI Christián 1997 41.12 Lok. Košice
46 STARINSKÝ Ján 1997 40.50 Stará Ľubovňa
47 ČERNICKÝ Patrik 1996 40.11 Sp.N.Ves
48 KOPÁL Juraj 1996 40.09 Veľké Uherce
49 GOLIS Tibor 1996 40.09 HCH Čadca
50 MAŽERÍK Štefan 1996 40.09 Kamenica n.C.
51 SLANINKA Martin 1996 40.09 Bytča
52 MATEJOVSKÝ Vašek 1996 40.09 Slovenská Ves
53 GLONEK Matej 1996 40.03 Viktória Trnava
54 SVITANA Martin 1996 38.86 Pov.cukor Trenč.Teplá
55 MIKUŠ Dávid 1999 38.61 ŠKST Topvar Topoľčany
56 MAJESKÝ Dominik 1997 38.61 ŠKST Topvar Topoľčany
57 VLČEK Marek 1996 38.61 K.N.Mesto
58 DIKO Matúš 1998 38.61 Oravan Námestovo
59 REMIŠ Matúš 1996 36.64 Viktória Trnava
60 VLAČUŠKA Martin 2000 36.25 Lipová
61 MICHALÍK Patrik 1996 34.00 Imuna Šar.Michaľany
62 LISÝ Martin 1996 33.59 Stará Ľubovňa
63 KOŽÁR Tomáš 1998 33.50 Imuna Šar.Michaľany
64 SLINČÁK Daniel 1997 32.34 Lok. Košice
65 KARABA Peter 1998 32.03 Viktória Trnava
66 MAJTANÍK Jakub 1996 32.00 Višňové
67 NEDVED Ivan 1997 31.28 Ivánka pri Dunaji
68 HATVANYI Denis 1997 29.53 Karlova Ves
69 PALKOVIČ Simeon 1997 29.53 Propria Kúty
70 ALBERT Erik 1998 28.50 Viktória Trnava
71 PAVOLKA Jakub 1998 28.36 Kremnica
72 MICHALČÍK Jakub 1996 28.36 Nižná
73 PALUŠ Anton 1997 28.36 Kubran Trenčín
74 ŠTÍPALA Adrián 1999 28.36 Martin
75 CEDZO Marek 28.36 N.Dubnica
76 MIKUŠ MIchal 1996 28.36 Martin
77 MROŠČÁK Patrik 1988 27.25 TTC Pov.Bystrica
78 LABOŠ Adam 1999 27.25 Valaliky
79 KOZEL Martin 1999 26.75 Poproč
80 MARTÁK Denis 1996 26.09 N.Mesto n.V.
81 VAGASKÝ Dušan 1998 25.59 Vyšný Žipov
82 HAVIAR Ján 1998 25.50 Pružina
83 GÁLIK Šimon 1999 25.50 Pružina
84 RUSNAČKO Šimon 1998 25.25 Vranov n.T.
85 RÁČEK Dominik 1998 25.11 Ivánka pri Dunaji
86 GAVURA Timotej 1998 24.59 MSK Malacky
87 MELIŠ Marek 1997 23.42 TTC Pov.Bystrica
88 PRIECEL Dávid 1997 23.25 ŠKST Topvar Topoľčany
89 KOVÁČ Roman 1998 22.75 Poproč
90 SVITANA Ján 2000 22.34 Pov.cukor Trenč.Teplá
91 DRAŠKOVIČ Ján 1998 21.53 MSK Malacky
92 CSESNEK Boris 1996 21.20 Pov.cukor Trenč.Teplá
93 GARGULÁK Maroš 1998 20.59 Nižná
94 SÝKORA Jozef 1998 20.59 Tr.Jastrabie
95 ŠEBÁŇ Peter 20.59 Tr.Jastrabie
96 SLOVENSKÝ Michal 1996 20.59 Lok. Košice
97 ŠEBEK Peter 1997 20.59 Lok. Košice
98 PAJERCHIN Martin 1996 20.59 Nižná
99 MICHALČÍK Tomáš 1999 20.59 Nižná
100 ŠTRAUCH Adam 20.59 N.Dubnica
101 VANCÍK Filip 1997 20.59 Vyšný Žipov
102 KIŠ Adam 1998 20.59 Nižná
103 MIKSA Ondrej 20.59 V.Uherce
104 SOJČÁK Filip 1998 20.59 Kamenica n.C.
105 KOLUMBER Ľuboš 1997 20.59 Slovenská Ves
106 MALEC Šimon 1998 20.59 Tr.Jastrabie
107 KUBICA Lukáš 1996 20.50 Námestovo
108 KALUŽNÝ Samuel 1997 20.25 Ivánka pri Dunaji
109 SPUSTA Richard 1997 20.11 MSK Malacky
110 KOPČO Peter 1998 20.11 Viktória Trnava
111 TOKÁR Matej 1996 20.00 Vranov n.T.
112 GÁLIK Adrián 1999 20.00 Pružina
113 DRAB Jozef 1997 17.75 Imuna Šar.Michaľany
114 JANÍK Adam 17.75 TTC Pov.Bystrica
115 LABOTKA Erik 17.75 Kubran Trenčín
116 PALENČÁR Pavol 1999 17.75 Valaliky
117 DEMKO Eduard 1996 17.75 Imuna Šar.Michaľany
118 DVORŠČÁK Peter 1996 17.75 Imuna Šar.Michaľany
119 PASZTOR Slavomír 1997 17.75
120 GURÍN Michal 1998 17.75 Tr.Jastrabie
121 CARÁNEK Juraj 1998 16.58 ŠKST Topvar Topoľčany
122 JURÁK Matúš 1999 15.08 N.Mesto n.V.
Monitoring webu realizuje NAJ.sk